Producenci
RODE NT-USB+ - Mikrofon Pojemnościowy USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.14 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Kompatybilny z iOS | 14 lub nowszy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
| Dołączone oprogramowanie | RØDE X Unify RØDE Central RØDE Connect RØDE Reporter |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 184 mm |
| Waga mikrofonu | 540 g |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Mikrofon | |
| Przepływność | 24 bit |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Zakres dynamiczny | 97 dB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące