Producenci
RODE NT2-a Srebrny Mikrofon Stage / Performance
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Cechy | |
| Typ produktu | Zestaw |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Waga mikrofonu | 860 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Długość kabla | 3 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | mini XLR (3-pin) |
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Czułość mikrofonu | -36 dB |
| Wzmacniacz | |
| Impedancja wyjścia | 200 ? |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące