Producenci
RODE NT6 - Mikrofon pojemnościowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zasięg częstotliwości | 40 - 20000 Hz |
| Zasilanie | 48/24V |
| Cechy | |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 386 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 188,4 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 560 g |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -37 dB |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Wzmacniacz | |
| Impedencja wyjścia | 200 ? |
| Odbiornik | |
| Zakres dynamiczny | 119 dB |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |