Producenci
RODE NTH-100 Headphones (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 126 dB |
| Odłączany przewód | Tak |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Adaptery audio dołączone | 3 |
| Walizka | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Słuchawki | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Maksymalna moc wejścia | 1700 mW |
| Impedancja | 32 ? |
| Materiał membrany | Folia poliestrowa Mylar |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |