Producenci
RODE NTH-MIC - Wysokiej jakości mikrofon nagłowny do słuchawek NTH-100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Rozdzielacz x 1 Kabel TRRS do TRRS x 1 RODE NTH-Mic x 1 |
| Mikrofon | |
| Maksymalny SPL | 123 dB |
| Długość produktu | 123 mm |
| Stosunek sygnału do szumu | 67 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Zakres dynamiczny | 92 dB |
| Waga mikrofonu | 5 g |
| Czułość mikrofonu | 38 dB +/- 3 dB |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy