Producenci
RODE Phone Cage - Magnetyczna przenośna klatka do filmowania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Podłączenie oświetlenia | Tak |
| Gwint | 1/4, 3/8" |
| Podłączenie mikrofonu | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 285 g |
| Szerokość produktu | 35,5 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od małych dzieci ze względu na ryzyko przewrócenia. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia dla każdego poziomu. Upewnij się, że statyw jest prawidłowo zmontowany przed użyciem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące