Producenci
RODE PodMic USB White - dynamiczny mikrofon do podcastów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie pracy | 5 V |
| Źródło zasilania | USB |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 900 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Wyjście XLR | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 148 dB |
| Czułość mikrofonu | -57 dB |
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Czułość (1 kHz) | 14 mV/Pa |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Równoważny poziom hałasu | 26 dB |
| Impedancja mikrofonu | 460 Ω |
Gwarancja 24 miesiące