Producenci
RODE Procaster - Mikrofon dynamiczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 695 g |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | mini XLR (3-pin) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -56 dB |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Częstotliwość mikrofonu | 75 - 18000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 32 Ω |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące