Producenci
RODE Streamer X - Interfejs Audio, Kontroler Video
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przyciski LCD | Nie |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Ilość przycisków | 10 przycisków |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią. Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące