Producenci
RODE TF-5 Pair - Para mikrofonów pojemnościowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 114 g |
| Długość produktu | 98,5 mm |
| Średnica | 2 cm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Klips | Tak |
| Dołączona osłona | Tak |
| Ilość dołączonych mikrofonów | 2 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -31 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Zakres dynamiczny | 112,6 dB |
| Równoważny poziom hałasu | 14 dB |
| Impedancja wyjściowa | 63 ? |