Producenci
RODE VESA Mount - regulowany system mocowania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Urządzenia zgodne ze standardem VESA |
| Maksymalny udźwig | 2,5 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Śruba x 4 Uchwyt x 1 Klucz imbusowy x 1 |
| Ergonomia | |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że statyw jest prawidłowo zmontowany przed użyciem. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia dla każdego poziomu. Trzymaj z dala od małych dzieci ze względu na ryzyko przewrócenia. |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Stojak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Gwarancja 24 miesiące