Producenci
RODE VideoMic GO - Mikrofon do kamery
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Ukulele sopranowe |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Waga mikrofonu | 73 g |
| Wysokość produktu | 79 mm |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | 3,5 mm (1/8") |
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -35 dB |