Producenci
RODE VideoMic ME-C - Mikrofon do smartfonów (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Źródło zasilania | USB |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 27 g |
| Szerokość produktu | 73,5 mm |
| Głębokość produktu | 25,4 mm |
| Wysokość produktu | 20,1 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB/3.5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | 19,5 dB |
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon tabletowy |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz |
| Równoważny poziom hałasu | 19,5 dB |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 74,5 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące