Producenci
RODE VideoMicro II - Mikrofon do kamery
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 42 g |
| Długość produktu | 80 mm |
| Średnica produktu | 22 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Futrzana osłona przeciwwietrzna x 1 Kabel TRRS do TRS x 1 Gąbka przeciwwietrzna x 1 Kabel TRS do TRS x 1 Uchwyt przeciwwstrząsowy Helix™ x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -30 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Zakres dynamiczny | 95 dB |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Stosunek sygnału do szumu | 79 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Maksymalny SPL | 110 dB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące