Producenci
RODE Wireless Micro - 2-kanałowy cyfrowy system bezprzewodowy (Lightning, Biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Zakres dynamiczny | 100 dB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary transmitera (SxGxW) | 44 x 45,3 x 18,5 mm |
| Waga odbiornika | 31 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 44 x 46,4 x 18,5 mm |
| Waga transmitera | 31 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba odbiorników | 1 |
| Liczba nadajników w zestawie | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Mikrofon ręczny |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Odpowiedź częstotliwości mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Równoważny poziom hałasu | 21,8 dB |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 3 dB |
| Nadajnik | |
| Zakres częstotliwości nadajnika | 50 - 20000 MHz |
| Typ przekaźnika | Wbudowany nadajnik |
| Odbiornik | |
| Typ odbiornika | Odbiornik stacjonarny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące