Producenci
RODE XDM-100 USB-C Dynamiczny mikrofon z zaawansowanym DSP dla streamerów i graczy.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Waga mikrofonu | 700 g |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przednia szybka w zestawie | Tak |
| Dołączony pop-filter | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) USB Type-C |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB/3.5 mm |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Przepływność | 24 bit |
| Model | Mikrofon do komputera |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Stojak mikrofonu | Tak |
| Typ cewki | Dynamiczny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące