Producenci
RODE smartLav+ - Mikrofon lavalier do smartfonów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie pracy | 2,7 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Średnica | 5 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Walizka | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | 3,5 mm (1/8") |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon Lavalier/lapel |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -35 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Równoważny poziom hałasu | 27 dB |
| Wzmacniacz | |
| Impedancja wyjścia | 3000 Ω |
| Odbiornik | |
| Zakres dynamiczny | 83 dB |
| Stosunek sygnału do szumu | 67 dB |
Gwarancja 24 miesiące