Producenci
RODECaster Video S - Konsola do produkcji wideo i audio, wersja Small
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane platformy streamingowe | Własny serwer Twitch Twitter/X Youtube |
| Typ produktu | Kontroler studyjny |
| Konstrukcja | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane WiFi | Tak |
| Ethernet | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 60,2 mm |
| Długość produktu | 253,5 mm |
| Waga produktu | 875 g |
| Szerokość produktu | 128,4 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | RØDECaster Video x 1 Kabel USB typu C x 1 Zasilacz x 1 |
| Audio | |
| Efekty dźwiękowe | Bramka szumów Big Bottom™ Tak EQ Panning Filtr górnoprzepustowy De-esser Aural Exciter™ Compressor |
| Zakres wzmocnienia przedwzmacniacza | 0 - 76dB |
| Zakres częstotliwości wejść mikrofonowych | 20Hz - 20kHz |
| Porty i interfejsy | |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Kensington Lock | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 5 |
| Złącza Ethernet LAN | 1 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 3 |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią. Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Zasilanie | |
| Natężenie | 2.25 A |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Źródło zasilania | USB-C PD |
| Napięcie zasilania | 20 V |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące