Producenci
RODECover Duo - osłona do RODECaster Duo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość | 1 szt. |
| Cechy | |
| Kompatybilność | RØDECaster Duo |
| Kompatybilność z marką | Rode |
| Typ produktu | Osłona |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 215 g |
| Materiał | |
| Materiały | Poliwęglan |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Trzymać z dala od ognia i wysokich temperatur. |
Gwarancja 24 miesiące