Producenci
RODELink - Performer Kit - system bezprzewodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Antena | |
| Długość | 20,8 cm |
| Waga | 792 g |
| Maksymalny zasięg | 100 m |
| Wysokość | 16,6 cm |
| Latencja | 4 ms (max) |
| Szerokość | 3,7 cm |
| Mikrofon | |
| Typ obsługiwanych baterii | 2 x AA |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
| Waga mikrofonu | 222 g |
| Zakres dynamiczny | 118 dB |
| Model | Mikrofon pojemnościowy |
| Wymiary mikrofonu (szer. x wys. x głęb.) | 40 x 256 x 40 mm |
| Częstotliwość mikrofonu | 35 - 20000 Hz |