Producenci
ROLLER 16IN EXECUTIVE/BLACK NYLON
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester |
| Typ obudowy | Pokrowiec w typie walizki na naóżkach |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 383,73 x 41,9 x 266,7 mm |
| Waga produktu | 2,68 kg |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,53 kg |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 419 x 191 x 356 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 665,9 mm |
| Produktów na palecie | 27 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące