Producenci
ROMMELSBACHER NÓŻ ELEKTRYCZNY EM 150
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość łopatek | 15 cm |
| Zdejmowalne ostrze | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Kształt ostrza | Ząbkowane ostrze |
| Najlepsze zastosowania | Chleb, Mięso, Ciastko |
| Konstrukcja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 120 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Długość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba noży | 1 |
| Liczba łopatek | 2 |
Gwarancja 24 miesiące