Producenci
ROTPUNKT TERMOS SZKLANY POJ. 0,5 L, SHINY AMETHYST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Podtrzymywanie gorąca | 24 godziny |
| Materiał obudowy | Polipropylen |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Pojemność | 0,5 l |
| Czas utrzymania chłodzenia | 36 h |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 9,4 cm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dzbanek w komplecie | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące