Producenci
ROTPUNKT TERMOS SZKLANY POJ. 0,750 L, POLAR-EL.-SU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Szkło Polipropylen (PP) |
| Czas utrzymania chłodzenia | 36 h |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Uchwyt ręczny | Nie |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność | 0,75 l |
| Podtrzymywanie gorąca | 24 godziny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Średnica | 3,6 cm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące