Producenci
ROTPUNKT TERMOS SZKLANY POJ. 0,750 L, SHINY GRAPE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność | 0,75 l |
| Podtrzymywanie gorąca | 24 godziny |
| Materiał obudowy | Polipropylen (PP) |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 36 h |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 3,6 cm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 308 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące