Producenci
RUBI DC-250 PYTHON 2790 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowana pompa wodna | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prędkość biegu jałowego | 2790 RPM |
| Długość cięcia | 10,8 cm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Typ produktu | Stacjonarna piła do płytek |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Szerokość produktu | 820 mm |
| Waga produktu | 59,5 kg |
| Wysokość produktu | 131 mm |
Gwarancja 24 miesiące