Producenci
RUNE TUNE RT-830X słuchawki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Słuchawki nauszne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 3 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla sprężynowego | 4 m |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 99 dB +/- 3 dB |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 25000 Hz |