Producenci
Radiator NexXxoS Monsta 420mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Radiator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Materiały | Stal Miedź |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 468 mm |
| Waga produktu | 2,74 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Dane opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące