Producenci
Radio ADLER AD 1907
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zasilanie | USB-C |
| Alarm | Tak |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
| Styl | Nowoczesny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Akumulator | 600 mAh |
| Funkcja zegara | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc głośnika | 0,6 W |
| Radio | |
| Ilość stacji | 20 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakresy tunera | FM |
| Radio | Przenośny |
| Pasmo AM | 522 - 1620 kHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Antena | Teleskopowa |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące