Producenci
Radio BLOW AVH-9991 1DIN 9" Android/WiFi/GPS/CARPLAY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Połączenie USB | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Impedancja | 4 ? |
| Radio | |
| Radio | Samochód |
| Ilość stacji | 99 |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. |
| Zegar | |
| Zintegrowany zegar | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące