Producenci
Radio Blaupunkt BB14BK (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja zegara | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Nagrywarka CD |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Ilość stacji | 40 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 230 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 5 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | LR14 |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące