Producenci
Radio FM Denver TR-51 czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Termometr | Nie |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Występ | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Typ tunera | Analogowy |
| Radio | Osobisty |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Gwarancja 24 miesiące