Producenci
Radio FM/AM DMR116 MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Wbudowana antena | Tak |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Występ | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 18 V |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Szerokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 431 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3,5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Bateria | |
| Żywotność baterii | 37 h |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 37 h |
| Głośniki | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Radio | Miejsce pracy |
| Pasmo AM | 522 - 1710 kHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Automatyczne skanowanie |
| Zakresy tunera | AM FM |
| Typ tunera | Cyfrowy |
Gwarancja 24 miesiące