Producenci
Radio Imperial DABMAN i200 CD juodas
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Cyfrowy tuner | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,75 kg |
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 366 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny Audio (3.5mm) |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WAV |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Dysk optyczny | |
| Napęd optyczny | Gracz |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 7,62 cm 7,62 cm (3") |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Radio | |
| Zakresy tunera | UKW DAB+ FM |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Radio internetowe | Tak |
| Kaseta | |
| Obudowa kasety | Nie |
Gwarancja 24 miesiące