Producenci
Radio Imperial DABMAN i310 DAB+/FM czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Domowy mikrosystem audio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 3,56 kg |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | AAC WMA WAV MP3 |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Optyczny Zasilanie |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Ergonomia | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Radio | |
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Deezer Tidal Napster Qobuz Amazon Music |
| Radio internetowe | Tak |
| Zakresy tunera | DAB FM |
Gwarancja 24 miesiące