Producenci
Radio Imperial DABMAN i510 DAB+/FM czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Qobuz Napster Tidal Deezer Amazon Music |
| Występ | Nie |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| OSD | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 3,2" |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Radio | |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio | Internet |
| Zakres pasma DAB III | 174 - 240 MHz |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | DAB+ FM |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zegar | |
| Zintegrowany zegar | Tak |
Gwarancja 24 miesiące