Producenci
Radio Imperial DABMAN i560 DAB+/FM czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Qobuz Amazon Music Deezer Tidal Napster |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Występ | Nie |
| Radio internetowe | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 18 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Optyczny |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Podświetlenie | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,2" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 FLAC WMA |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Radio | Internet |
| Zakres pasma DAB III | 174 - 240 MHz |
Gwarancja 24 miesiące