Producenci
Radio Imperial Dabman i110
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Napięcie ładowania USB | 5 V |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 1,57 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 2,8" |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Podświetlenie | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 AAC |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Akumulator | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 7,62 cm (3") |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Średnica głośnika | 7,62 cm |
| Radio | |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Radio | Internet |
| Zegar | |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Alarm | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące