Producenci
Radio Imperial Dabman i460 Biało-Srebrne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane usługi radia internetowego | Napster Qobuz Amazon Music Tidal Deezer |
| Kolor produktu | Biały |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Występ | Nie |
| Radio internetowe | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Napięcie wejściowe DC | 15 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Zasilanie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Pasmo DAB | 174 - 240 MHz |
| Zakresy tunera | DAB+ FM DAB |
| Radio | Internet |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakres pasma DAB III | 174 - 240 MHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Gwarancja 24 miesiące