Producenci
Radio internetowe Blaupunkt IR50DAB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały Drewniany |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Występ | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Radio internetowe | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Liczba alarów | 1 |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Funkcja projekcji | Data Czas |
| Moc | |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC MP3 WAV AAC WMA |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Głośniki | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | DAB+ FM |
| Radio | Internet |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zegar | |
| Tryb budzenia radiem | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Alarm | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące