Producenci
Radio internetowe Wi-Fi Camry CR 1180
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Radio internetowe | Tak |
| Termometr | Nie |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Typ wyświetlacza | TFT-LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| System dźwięku | Mono |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 1 |
| Prognoza pogody | Tak |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Alert pogodowy | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Funkcja zegara | Tak |
| Stacja dokująca uwzględniona | Nie |
| Raport radaru drogowego | Tak |
| Głośniki | |
| Położenie głośnika | Przednie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Radio | Internet |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakresy tunera | DAB |
| Zegar | |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące