Producenci
Radio kuchenne Blaupunkt KR14BT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rodzaj sterowania | Przyciski Pokrętło |
| Kolor produktu | Szary |
| Bluetooth | Tak |
| Model | Radio |
| Radio | Przenośny |
| Radio FM | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Typ obsługiwanych baterii | 2 x AA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 780 g |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Głośniki | |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 0,8 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące