Producenci
Radio z własnym zasilaniem Muse MH-07 RED, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Moc | |
| Źródło zasilania | DC/baterie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 256 g |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Wysokość opakowania | 295 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Głośniki | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM MW SW |
| Radio | Przenośny |
| Typ tunera | Analogowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące