Producenci
Radiobudzik ADLER AD 1190s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Słyszalny alarm | Tak |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 830 g |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba poziomów jasności | 3 |
| Dostosowanie jasności | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Odtwarzacz SD | Tak |
| Częstotliwości fal radiowych FM | 87.5 - 108 MHz |
| Radio | Zegar |
| Zakresy tunera | FM |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w pobliżu wody. Nie otwieraj obudowy urządzenia. Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. |
| Zegar | |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Alarm | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące