Producenci
Radiobudzik ADLER AD 1192b czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kanałów | 30 kan. |
| Zakresy tunera | FM |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Kolor światła | Niebieski |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format czasu | 12h |
| Typ alarmu dźwiękowego | Radio |
| Wbudowana bezprzewodowa ładowarka | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Model | Budzik cyfrowy |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 5 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Ilość ustawień budzika | 2 |
| Radio FM | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie ładowania USB | 5 |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 514 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące