Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR12WH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Budzik cyfrowy |
| Kalendarz | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Zakresy tunera | FM PLL |
| Dzień tygodnia | Tak |
| Format czasu | 12/24h |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Programowalny | Tak |
| Tryb weekendowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 251 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. Nie używaj w pobliżu wody. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące