Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR16WH (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Budzik cyfrowy |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Zakresy tunera | PLL FM |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Tryb weekendowy | Tak |
| Funkcja projekcji | Czas |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Format czasu | 24h |
| Dzień tygodnia | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 107 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Przekątna ekranu | 3" |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w pobliżu wody. Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące