Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR55CHARGE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Termometr | Nie |
| Występ | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | DC/baterie |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Waga produktu | 293 g |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Radio FM | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM PLL |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Ilość stacji | 20 |
| PLL syntetyzator | Tak |
| Radio | Zegar |
| Zegar | |
| Alarm | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące