Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR60BT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Brzęczyk | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Antena | Teleskopowa |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło Przyciski |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Ilość stacji | 60 |
| Termometr | Nie |
| Model | Radiobudzik |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Styl | Klasyczny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Źródło zasilania | DC/baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Zasilanie awaryjne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Dane opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Ilość | 1 |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Bass reflex | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące