Producenci
Radiobudzik Blaupunkt CR6SL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Budzik cyfrowy |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Programowalny | Tak |
| Dzień tygodnia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Radio FM | Tak |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zakresy tunera | PLL FM |
| Wbudowane radio | Tak |
| Kształt | Owalny |
| Tryb weekendowy | Tak |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. Nie używaj w pobliżu wody. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące